Masz duże wymagania

art

W innym wypadku może się do Ciebie cyt. z sex telefonu przyplątać nachalny adorator od którego ciężko będzie Ci się uwolnić.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Ostatnimi czasy mocno doskwiera Ci fakt braku dobrego seksu. Nawet wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie już odczuwać tej przyjemności jak za swoich najlepszych lat. Jednak jesteś w błędzie i niedługo się już o tym przekonasz. Twe życie seksualne w ciągu 2 miesięcy ulegnie zdecydowanej poprawie, aż ciężko będzie Ci uwierzyć że może być Ci aż tak dobrze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Seks jest dla Ciebie bardzo ważną częścią życia. Kiedy Twe życie seksualne nie wygląda tak jak trzeba bardzo się niepokoisz, bywasz drażliwa i smutna. Na szczęście jednak w najbliższym okresie będziesz miała same powody do radości, ponieważ czeka Cię okres najlepszego seksu w życiu. Sama przekonasz się ze jesteś bardzo dobrą kochanką, Twe życie seksualne będzie takie jak sobie wymarzyłaś. Możesz więc spoglądać w przyszłość z dużym optymizmem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Bardzo tęsknisz za swoimi wcześniejszymi latami, kiedy to Twe życie seksualne było naprawdę udane. Chciałabyś poczuć znów tą rozkosz. Wydaje Ci się że już nie jesteś tak dobra jak kiedyś. Mylisz się jednak, z wiekiem i wraz z nabytym doświadczeniem jesteś coraz lepszą kochanką, już niedługo sama się o tym przekonasz.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Twe życie seksualne w najbliższym czasie będzie udane. Będziesz miała więcej niż jednego partnera, dzięki temu lepiej poznasz swoje potrzeby. Nie będziesz na razie wchodziła w dłuższe związki, gdyż najbliższy czas przeznaczysz na łóżkowe eksperymenty. Tak więc nadchodzi dla Ciebie czas przyjemności i dobrej zabawy, dzięki czemu będziesz naprawdę dobra w łóżku.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Śmierć położenie normalne

Jesteś dobrą kochanką, aczkolwiek na razie musisz poczekać, aż pojawi się ktoś dzięki komu poczujesz się naprawdę spełniona. Wasz seks będzie nieziemski, sama nie spodziewasz się że może być Ci z kimś tak dobrze. Tak więc po prostu poczekaj jeszcze trochę na swoje szczęście. Jest ono już bardzo blisko.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Masz duże wymagania, jeśli chodzi o seks. Nie zadowala Cię bycie z byle kim. I bardzo dobrze, należy mieć wysokie ambicje. Sama jesteś dobrą kochanką i potrafisz dać swemu partnerowi rozkosz, to normalne że tego samego wymagasz również od niego. W ciągu kilku miesięcy spotkasz w końcu osobę która spełni Twe fantazje seksualne.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Pomimo iż na pozór wydajesz się raczej cicha i ustabilizowana, w łóżku potrafisz robić rzeczy o jakich Twe koleżanki mogą tylko pomarzyć.