Mężczyzna

 • foto
  zadba by nie
  zadba, by nie zabrakło ci finansów, ktoś inny sprawi ci przyjemność swoim towarzystwem. Jeśli korzystasz z urlopu lub wakacji, bądź ostrożny podczas opalania oraz podczas kąpieli w rzekach nie wchodź, zwłaszcza w nieznanych miejscach boso do wody. Noś przy sobie ulubiony talizman, najlepiej na szyi. RAK. Może to być niezapomniany okres. Ktoś wywrze na tobie tak duże wrażenie, że poczujesz się jak pod wpływem narkotyku. Niekoniecznie będzie to ktoś nowy, nawroty.

  Dodany: 2021-01-07
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto
  myśl rzeczami obojętnymi
  Mój pokój usytuowany był od strony zachodniej, z widokiem na zatokę. Posiadłość, jak mogłem stwierdzić, została w trakcie prac modernizacyjnych wzbogacona o wielki basen, położony pod gołym niebem, ale osłonięty ze wszystkich stron żywopłotem. Wyłożono go nowoczesnymi kafelkami, dbstawiono plażowymi krzesłami i materacami, wyposażono w okazały bar. Ze wzniesienia, na którym się znajdował, schodki wiodły na rozległą piaszczystą.

  Dodany: 2020-02-07
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto
  Emanuel został
  Emanuel został ojcem w podeszłym wieku. Miał lata, kiedy żona, inłodsza od niego o lat, u rodziła Marię. Niestety przypłaciła to życiem. Nie dane jej było cieszyć się szczęściem, na które czekali tak wiele łat. Teraz jego ukochana córka obdarowała go wspaniałą wnuczką Josephine.tym razem los okazał się okrutny tragiczny wypadek odebrał ojca małej dziewczynce. Maria oraz Josephine... Co byłoby warte jego życie bez tych dwóch czarujących istot? Prawie letni Emanuel.

  Dodany: 2019-04-09
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0