Droga do szczęśliwego

Informacje

Dodany: 2019-06-29
Kategoria: Amatorki

art

Co więcej to Ty będziesz stroną dominującą w związku, a dziewczyna która teraz wydaje Ci się być niedostępna, zakocha się w Tobie po uszy, tak iż nie będzie widziała poza Tobą świata. Wszystko pójdzie więc po Twojej myśli, ale jak na razie czekaj aż ona się odezwie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: diabeł położenie normalne

Dziewczyna która zabiera Twe myśli okaże Ci zainteresowanie, jednak wcale nie jest to dobra wiadomość. Należy ona do gatunku kobiet „femme fatale” które potrafią rozkochać, ale również bez mrugnięcia okiem złamać serce. Tak więc Wasz związek będzie stąpaniem po cienkim lodzie. Możesz wyjść z niego złamany psychicznie, szczerze mówiąc lepiej gdyby ona nigdy Ci się nie spodobała. Tak więc lepiej się do niej nie odzywaj.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Śmierć położenie normalne

Karta oznacza zakończenie jednego etapu życia i przejście na kolejny. Tak więc szykuje się w Twoim życiu zmiana. Tą zmianą będzie właśnie nowa kobieta. Dziewczyna, która Ci się podoba odwzajemni Twe uczucia, nie licz jednak na to, iż Wasz związek będzie układał się sam. Powinieneś się odezwać. Po pewnym czasie, kiedy już gracie się ze sobą, oboje będziecie dziękować losu za to, że Was połączył.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarzowa położenie normalne

Odpowiedź na pytanie brzmi: Tak. Jesteś pod dobrą kartą, powinieneś się do niej odezwać. W końcu poczujesz co to znaczy prawdziwe szczęście. Dziewczyna w której się zakochasz, będzie osobą z którą można konie kraść. Trafisz więc doskonale, powoli możesz już przygotowywać się do pozytywnych zmian jakie zajdą w Twym życiu.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłan (zobacz sex telefony) położenie normalne

Kobieta Twych marzeń, nie tylko odwzajemni uczucia, lecz wręcz zakocha się w Tobie całkowicie i bez pamięci. Będziecie dla siebie wszystkim, zdziwicie się, że tak bardzo zacznie Wam na sobie zależeć. Czeka Was szczęśliwy związek , w którym jedno będzie w stanie poświęcić się dla drugiego. Jedyne co musisz teraz zrobić, to starać się, nie w nachalny sposób spędzać więcej czasu z tą dziewczyną. Tak więc czekaj na odzew z Jej strony.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Świat położenie normalne

Droga do szczęśliwego związku jest kręta, jednak gdy to się uda, będziecie zadowoleni z tego, że tak się to wszystko potoczyło. Na razie jednak nie odzywaj się do niej. Jej też musi zależeć, i to ona ma wykonać ten ruch.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Koło Fortuny położenie normalne

Dziewczyna o której myślisz jest niezdecydowana. Najlepiej dla Ciebie byłoby o niej zapomnieć, szkoda dawać szansy osobie, która nie umie się zdecydować w którą stronę chce iść. Tym bardziej, iż Ty sam masz adoratorki, które byłyby w stanie zrobić dla Ciebie bardzo dużo.